O nas

Misją naszego Biura Tłumaczeń jest dostarczenie całkowitej satysfakcji Klienta poprzez profesjonalnie wykonywane usługi tłumaczenia na języki obce. Jesteśmy dumni z tego, że pomagamy naszym Klientom osiągać sukcesy poprzez niwelowanie barier językowych. Dzięki temu stajemy się świadkami rozwoju biznesu, który w obecnych czasach może być prowadzony na całym świecie poprzez Internet. Sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem.

Rzetelne tłumaczenie biura tłumaczeń pozwala nie tylko odnieść biznesowy sukces, ale też poradzić sobie z codziennymi sytuacjami, wymagającymi znajomości języków obcych, np. wizyta u lekarza za granicą, czy załatwienie spraw urzędowych. Znamy moc słowa i chcemy dzielić się nim z pasją i pełną odpowiedzialnością.

 

WARTOŚCI

W czasach łatwej dostępności translatorów online i tłumaczy językowych, których usługi tłumaczenia często odbiegają od standardów jakości, nadrzędnym celem biura tłumaczeń jest realizacja misji w zgodzie z wyznawanymi wartościami:

– wiedza w połączeniu z praktyką gwarantuje najwyższą jakość tłumaczeń;
– słownością;
– tworzeniu z Klientami i Współpracownikami relacji bazujących na zaufaniu i wzajemnym szacunku;
– traktowaniu osób po drugiej stronie komunikacji elektronicznej jak człowieka, który ma potrzeby i chce je spełnić za naszą pomocą;
– nieustannym rozwoju mającym na celu podniesieniu standardów świadczonych usług;
– etyką zawodową;

Potrzebujesz kontaktu z nami?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu,
od 8:00 do 22:30.

Kliknij tu, aby zadzwonić

Witaj! Jestem Ania.
Jak mogę Ci pomóc?