Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Jak wysłać paczkę do USA? Poradnik dla przedsiębiorców

11 maja 2023 jak wysłać paczkę do usa


Rozwijasz swoją firmę i chcesz znaleźć sprawdzonego kuriera, który dostarczy przesyłki do Stanów Zjednoczonych? Jeżeli zależy Ci na przystępnych cenach za paczki oraz rzetelnej obsłudze i solidnej współpracy, to doskonale trafiłeś. Warto postawić na brokera kurierskiego, który współpracuje z wieloma firmami, dlatego też może zaoferować klientom biznesowym najlepsze ceny. Jak to wygląda w praktyce? Co warto wiedzieć o takiej współpracy? Jak wysłać paczkę do USA na stronie brokera? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi zainteresowani znajdą w poniższym artykule.

Jak wysłać paczkę do USA? Poznaj możliwości brokera kurierskiego

Większość właścicieli firm zanim zdecyduje się na wysłanie przesyłki do USA po raz pierwszy prześledzi mnóstwo stron internetowych, by sprawdzić, jak to wygląda cenowo. Jak się jednak okazuje w praktyce, ceny u wielu przewoźników są różnorodne i zależne też od tego, jak duża i ciężka jest paczka. Ceny zależą przede wszystkim od: wagi i wymiarów. Jeżeli jednak regularnie do Stanów Zjednoczonych wysyłane są przesyłki np.: z odzieżą, z kosmetykami, z zabawkami, z dodatkami do domów, to w takiej sytuacji warto podjąć stałą współpracę z brokerem kurierskim, który zaoferuje naprawdę dobre warunki współpracy. Dzięki temu tanie paczki do USA docierają do klientów bardzo szybko. Warto dowiedzieć się więcej na stronie internetowej takiego brokera oraz skontaktować się z biurem obsługi, by otrzymać indywidualną ofertę.

Różne firmy, najlepsze ceny

Osoby, które prowadzą sklepy internetowe, mogą wysyłać swój towar do klientów również spoza Polski. Dzięki temu, że tak wielu przewoźników oferuje wysyłkę paczek do USA, teraz jest to bardzo proste, szybkie i znacznie tańsze. Tak naprawdę wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej, opłacić przesyłkę i czekać na kuriera, który zjawi się pod firmą we wskazanym przez klienta dniu. Co ciekawe, odbiorcy paczek mogą śledzić swoje przesyłki, gdyż otrzymają numer przesyłki od razu po odebraniu jej przez kuriera.

Paczka dociera do odbiorcy zwyczajowo w 3 do maksymalnie 7 dni roboczych (czas ten nie uwzględnia możliwej odprawy celnej). Wiele zależy od tego, jak długo paczka będzie znajdować się na odprawie celnej itp. Klient może wykupić dodatkowe opcje, jak np.: ubezpieczenie paczki, ekspresową przesyłkę, dostarczenie paczki w weekend itp.

Czy warto nawiązać taką współpracę?

Zdecydowanie tak. Broker kurierski, jak AlleKurier, współpracujący z najlepszymi przewoźnikami z Polski oferuje świetne warunki współpracy, dlatego też warto dowiedzieć się więcej o takiej ofercie. Zarówno właściciele firm, które dopiero co rozwijają się, jak i istniejących na rynku od wielu lat mogą liczyć na dobre zniżki przy stałej współpracy. Jeżeli chce się zaoszczędzić czas, pieniądze i mieć pewność, że paczki dotrą do odbiorców szybko, warto skorzystać z usług brokera kurierskiego, który oferuje najlepsze ceny.

Tanie paczki do USA wysyłane są w tej sposób od wielu miesięcy i co najważniejsze, wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Przed wysyłką przesyłek firmy powinny zapoznać się z regulaminem, co można wysyłać, a czego nie.

Redakcja lingaly.pl

Jesteśmy platformą, która eksploruje świat biznesu i finansów z różnych perspektyw. Nasze treści są źródłem inspiracji i wiedzy dla wszystkich zainteresowanych dynamiką gospodarki i rozwojem firm!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jakie usługi świadczy agencja celna?
Co zyskujesz dzięki obsłudze technicznej nieruchomości?
Bezpieczny konwój gotówki? Oddaj to w ręce specjalistów

Jesteś zainteresowany reklamą?